ЮРИДИЧЕСКАЯ 

УКРАИНСКАЯ И ЗАРУБЕЖНАЯ ЛИТЕРАТУРА 

ПОДАРОЧНАЯ ЛИТЕРАТУРА

БОЛЬШОЙ ВЫБОР

Корзина

Окрема думка. Шлях до справедливості

 • Теорія держави і права - Окрема думка. Шлях до справедливості - isbn:978-966-937-801-9 - Право - jurlit.com.ua
 • Издательство: Право
 • ISBN: 978-966-937-801-9
 • Кіль-ть сторінок: 552
  Рік видання: 2020
  Автор: Пауло Пінто де Альбукерке, переклад з англійської та французької В.А. Капліної, редактор-упорядник О.В. Капліна
  Тип книги: Наукове видання
 • 550.00грн.

Видання є унікальним в українській правовій історії, оскільки є першою в Україні збіркою перекладів окремих думок, які були додані до рішень Європейського Суду з прав людини. Їх автор – суддя ЄСПЛ, обраний від Португалії, професор, доктор Пауло Пінто де Альбукерке. Схожі видання вже були опубліковані в Бразилії, Португалії, Італії, Росії та готуються до друку в Ізраїлі, Іспанії, Німеччині і Туреччині.

Окремі думки Пауло Пінто де Альбукерке відрізняються індивідуальним авторським стилем, генеруванням яскравих творчих підходів та ідей з одночасним усвідомленням їх практичного значення. Для оцінки реальної ситуації автор використовує креативні методологічні засоби, такі як соціологічна та статистична інформація. Часто в окремих думках Пауло Пінто де Альбукерке відкидає казуїстичний підхід і прагне поставити проблеми в глобальну перспективу, використовуючи порівняльно-правові дослідження, зіставляючи відповідні жорсткі та м’які джерела міжнародного права й аналізуючи відповідну академічну літературу. Усе це дає читачу можливість отримати інформацію для формування свого особистого погляду на юридичні проблеми, про які йде мова, а також зрозуміти багато аспектів, які не були належним чином висвітлені в рішеннях Європейського Суду з прав людини. Окремі думки, представлені в цій книзі, стосуються широкого спектра справ. Їх об’єднують актуальність і універсальність проблем, що виникли в різних державах Європи, але виявилися такими близькими та зрозумілими багатьом. Зокрема, це проблеми співвідношення Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод та конституції держави, забезпечення права на життя і проведення ефективного розслідування, дотримання прав людини під час відбування покарання, гуманізації ставлення до довічно позбавлених волі, проблеми, пов’язані з надзвичайно важливими питаннями домашнього насильства, забезпечення права на свободу демонстрацій та безпеки протестувальників, допустимості доказів у кримінальному провадженні та багато інших.

Представлене видання буде надзвичайно корисним для вчених-правознавців, викладачів, аспірантів, практичних працівників – суддів, прокурорів, слідчих, адвокатів, правозахисників, майбутніх правників – студентів бакалаврату та магістратури, а також усіх, хто цікавиться правовими проблемами, практикою Європейського Суду з прав людини, формує свій миследіяльнісний простір або має намір захистити свої права та свободи, передбачені Конвенцією про захист прав людини і основоположних свобод, в Україні.