ЮРИДИЧЕСКАЯ 

УКРАИНСКАЯ И ЗАРУБЕЖНАЯ ЛИТЕРАТУРА 

ПОДАРОЧНАЯ ЛИТЕРАТУРА

БОЛЬШОЙ ВЫБОР

Корзина

Кримінальний кодекс України з постатейним коментарем, висновками Верховного Суду України

 • Кримінальне право і процес - Кримінальний кодекс України з постатейним коментарем, висновками Верховного Суду України - isbn:978-966-937-753-1 - Право - jurlit.com.ua
 • Издательство: Право
 • ISBN: 978-966-937-753-1
 • Кіль-ть сторінок: 792
  Рік видання: 2019
  Автор: Упорядник С.Г. Туманов
  Тип книги: Науково-практичне видання
 • 560.00грн.

Наведено постатейний коментар Кримінального кодексу України з висновками Верховного Суду, що є обов’язковими для всіх суб’єктів владних повноважень, які застосовують у своїй діяльності нормативно-правовий акт, що містить відповідну норму права. Висновки щодо застосування норм права, викладені в постановах Верховного Суду, враховуються іншими судами при застосуванні таких норм права. Суд має право відступити від правової позиції, викладеної Верховним Судом, тільки з одночасним наведенням відповідних мотивів (частини 5, 6 ст. 13 ЗУ «Про судоустрій і статус суддів»).

Книга розрахована в першу чергу на осіб, які займаються правозастосовною діяльністю в галузі кримінального права, а саме слідчих, прокурорів, адвокатів. Може бути корисною також для студентів юридичних ЗВО, осіб, які мають кримінальне переслідування, а також всіх, хто цікавиться відповідними питаннями.

Щоб купити Кримінальний кодекс України з постатейним коментарем, висновками Верховного Суду України в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі або у Львові — потрібно зробити замовлення на сайті інтернет-магазину “Юрліт”.

Інтернет-магазин “Юрліт” завжди підтримує великий асортимент юридичної літератури. Ми забезпечуємо доставку літератури у Київ, Харків, Дніпро, Одесу, Запоріжжя та інші міста України.