ЮРИДИЧЕСКАЯ 

УКРАИНСКАЯ И ЗАРУБЕЖНАЯ ЛИТЕРАТУРА 

ПОДАРОЧНАЯ ЛИТЕРАТУРА

БОЛЬШОЙ ВЫБОР

Науково-практичний коментар Закону України «Про запобігання корупції»

 • Кримінальне право і процес - Науково-практичний коментар Закону України «Про запобігання корупції» - isbn:978-966-667-727-6 - Юрінком Інтер - jurlit.com.ua
 • Издательство: Юрінком Інтер
 • ISBN: 978-966-667-727-6
 • Кіль-ть сторінок: 380
  Колектив авторів: В. С. Ковальський, О. І. Миколенко, Є. Л. Стрельцов, О. І. Клименко
  Рік видання: 2019
  Тип книги: Коментар
 • 250.00грн.

Ця публікація підготована в рамках проекту «Прозорість і доброчесність публічно­го сектору», який виконується Програмою розвитку ООН в Україні та фінансується Міністерством закордонних справ Данії протягом 2015-2018 рр. Програма розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН) є глобальною ме­режею ООН в галузі розвитку, яка виступає за позитивні зміни та надає країнам до­ступ до джерел знань, досвіду та ресурсів, щоб допомогти людям в усьому світі буду­вати краще життя. ПРООН співпрацює з понад 170 країнами світу, допомагаючи їм знаходити власні шляхи розв’язання глобальних та національних проблем у галузі людського розвитку.

У даній книзі чинний Закон України «Про запобігання корупції» підданий системному юридичному коментуванню. Всім його нормам, заборонам, обмеженням і умовам застосу­вання надано робочого стану, який є зручним для розуміння та застосування. Коментар роз­рахований на широке коло осіб, зацікавлених у протидії корупції.