ЮРИДИЧЕСКАЯ 

УКРАИНСКАЯ И ЗАРУБЕЖНАЯ ЛИТЕРАТУРА 

ПОДАРОЧНАЯ ЛИТЕРАТУРА

БОЛЬШОЙ ВЫБОР

Корзина

Траст: історія, сучасність, перспективи

 • Господарське право і процес - Траст: історія, сучасність, перспективи - isbn:978-617-566-488-9 - Алерта - jurlit.com.ua
 • Издательство: Алерта
 • ISBN: 978-617-566-488-9
 • Кіль-ть сторінок: 552
  Рік видання: 2018
  Автор: Буяджи  Г. В.
  Тип книги: Монографія
 • 900.00грн.

Монографія містить комплексне дослідження довірчої власності, що існує у країнах загального права, а також детальний аналіз різноманітних видів трастів і трастоподібних конструкцій, що функціонують у країнах цивільного права та змішаних правових системах, зокрема у Франції, Італії, Німеччині, Швейцарії, Південно-Африканській Республіці, Японії, Китаї та інших країнах. Особливу увагу приділено кваліфікації трасту судами країн, які традиційно не визнавали довірчу власність. На основі компаративного аналізу положень законодавства різних країн і практики його застосування розглянуто світові тенденції в частині визнання та інкорпорації трасту у право країн, які протягом тривалого часу заперечували цей інститут. Розкрито особливості трастоподібних конструкцій в Україні, перспективи запровадження інституту трасту у вітчизняне право.
Книга розрахована на юристів – науковців, практиків, викладачів, студентів та осіб, які цікавляться сучасними тенденціями у сфері управління майном.