ЮРИДИЧНА

УКРАЇНСЬКА ЮРИДИЧНА ЛІТЕРАТУРА

ПОДАРУНКОВА ЛІТЕРАТУРА

ВЕЛИКИЙ ВИБІР

Основні принципи правового регулювання оплати праці в Україні aurea mediocritаs

 • Новинки - Основні принципи правового регулювання оплати праці в Україні aurea mediocritаs - isbn:978-617-745-014-5 - Юрайт - jurlit.com.ua
 • Видавництво: Юрайт
 • ISBN: 978-617-745-014-5
 • Кіль-ть сторінок: 204
  Колектив авторів: Ярошенко О.М., Іншин М.І., Жигалкін І.П., Довбиш К.К., Пікуль В.П., Джура Х.Ю.
  Рік видання: 2020
  Тип обкладинки: Тверда
  Тип книги: Монографія
 • 145.00грн

Правове врегламентування оплати праці найманих працівників, що є частиною системи управління економікою, являється ієрархічною структурою, що поєднує централізоване та договірне впорядкування. Досягаючи домовленості про розмір і умови оплати праці, сторони трудового договору діють у власних інтересах, однак межі такої угоди чітко визначені чинним законодавством, колективними договорами й угодами. При цьому, на фоні частих змін трудового законодавства запорукою ефективного забезпечення найповнішої реалізації права громадян на оплату праці є чіткість і стабільність відповідних принципів правового регулювання. Усі нормативні-правові акти, що утворюють систему юридичних джерел у відповідній царині, повинні логічно випливати зі змісту принципів і не суперечити їм. Наукове дослідження в області принципів не є традиційним для вітчизняної науки трудового права, що пояснюється швидше кон’юнктурними моментами, чим відсутністю потреби в критичному вивченні практики, що склалося, і аналізи сучасного рівня правового забезпечення оплати праці. 

Монографія розрахована на практичних працівників, науковців, викладачів, докторантів, аспірантів, студентів юридичних закладів вищої освіти і всіх тих, хто цікавиться проблемами нормативно-правового впорядкування оплати праці.